Co si vzít s sebou na hory

Pokud už máte s výběrem dovolené jasno a rozhodli jste se, že to bude pobyt na horách, stačí už jen nakoupit. V případě, že stále přemýšlíte které hory pokořit a která lokalita je ta správná, podívejte se na NewGo.cz. Nabídka na pobyty na hory se slevou je zde rozmanitá a vybere si každý. Navíc jsou zde ověřené tipy a skutečně zajímavé ceny.

Co si vzít s sebou v první a druhé polovině roku na hory

Pobyt na horách bude vyžadovat jiné věci s sebou na jaře a v létě, oproti podzimu a zimě. Když se chystáte na hory v první polovině roku, tak se pravděpodobně chystáte na turistiku, cyklistiku a houbaření, která v těchto místech k dané činnosti vybízí. Nutností je sbalit opalovací krém, repelent proti hmyzu, kapesní nožík, vhodnou obuv na turistiku a cyklistiku, náplast, obinadlo, pláštěnku, přilbu, batoh, klobouk nebo kšiltovku, sluneční brýle a dostatek dalšího oděvu, abyste se v případě propocení či promočení deštěm mohli převléct do suchého prádla.

Podzim a zima nabízí mimo turistiku, cyklistiku a houbaření i zimní sporty, pokud je dostatek sněhu, jsou pobyty na horách v oblibě kvůli lyžování, snowboardingu, běžkám, bobování a dalším činnostem. K obvyklým věcem na hory je nutností si sbalit vhodný oděv pro sport, kterému hovíme. Teplé oblečení, čepice, rukavice, hrubé ponožky, lyžařské brýle, opalovací krém, balzám na rty. Nutností je mít vždy sbaleno dostatek žertovných her pro dlouhé letní či zimní měsíce a dobrou náladu.

Tipy na pobyty na horách

Jeden z nejoblíbenějších penzionů na Šumavě a zároveň u přehrady Lipno je Penzion Vyhlídka v Přední Výtoni. Díky jeho vhodné poloze je možné prožít dovolenou cyklistikou, turistikou i houbařením a zároveň strávit horké dny u přehrady koupáním. Na druhé straně republiky ve Světlé Hoře se nachází skromný, ale oblíbený Hotel Paramon, který je vhodný pro rodiny s dětmi. Klidná lokalita uklidní vaše počechrané nervy a můžete načerpat sílu a energii pod vrcholem Praděda. Na Slovenku patří k vyhledávanému ubytování v Oščadnici rodinná Villa Ludmila, z které můžete vyrazit do Kysuckých Beskyd. Využijte slevy na pobyty na horách a poznávejte krásy evropských hor!Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

(Vyplňte)

(Vyplňte)