Dovolená v Costa del Maresme ve Španělsku

Dovolená ve Španělsku je mezi českými turisty stále oblíbenější nejen díky zdejším krásným plážím a kvalitním službám, ale také díky pestré nabídce prázdninových resortů. Mezi nejoblíbenější patří Baleárské souostroví zahrnující ostrovy Mallorca, Menorca, Ibiza a několik dalších, Costa Brava, Costa Blanca, Costa del Sol či Costa del Maresme, kterému se v tomto článku budeme věnovat podrobněji.

Costa del Maresme se vyznačuje zejména velmi čistými plážemi a průzračným mořem, které láká k celé řadě vodních sportů. Můžete zde však také navštívit četné galerie, užít si zajímavé výlety do okolí, ochutnat místní kulinářské speciality nebo si zahrát golf na výborně upravených greenech.

Praktické informace o Costa del Maresme

Španělský prázdninový resort Costa del Maresme, neboli Mořské pobřeží, se nachází nedaleko Barcelony a táhne se podél pobřeží v délce asi 60 kilometrů. Díky tomu zde naleznete opravdu širokou nabídku letovisek, v nichž vás čekají moderní hotely, výborné služby a příjemná atmosféra. Mezi nejoblíbenější letoviska Costa del Maresme patří Calella se dvěma širokými plážemi Gran a Garbi, klidné městečko Canet de Mar, moderní letovisko Santa Susanna a Malgrat de Mar, kde na vás čekají historické památky a romantická místa na dlouhé procházky.

Pláže Costa del Maresme

Rozhodnete- li se prožít svou dovolenou ve Španělsku právě v Costa del Maresme, pak se můžete těšit na opravdu krásné pláže, které jsou mnohem delší než na Costa Brava a skýtají opravdu vynikající podmínky pro vaše klidné lenošení ve stínu slunečníku, plážový volejbal i celou řadu vodních sportů, jako je například vodní lyžování, parasailing, šnorchlování nebo výletní plavby lodí na širé moře. Pláže podél Costa del Maresme jsou pokryty jemným zlatavým pískem a vyznačují se opravdu velkou čistotou. Díky péči, které věnují hotelové komplexy svým klientům si zde můžete užívat jedinečnou dovolenou plnou relaxace, skvělé zábavy i nových zážitků na jednom z nejkrásnějších míst Španělska.

Zájezdy do Costa del Maresme

Láká vás poznat krásy Costa del Maresme na vlastní oči? Pak jsou právě pro vás připraveny zájezdy do Španělska, Rezervujte si své zájezdy do Costa del Maresme prostřednictvím srovnávače zájezdů New Travel.cz, vyberte si tu nejvýhodnější dovolenou a prožijte jedinečné chvíle s vašimi blízkými.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

(Vyplňte)

(Vyplňte)