Léto v Itálii

Stále se rozmýšlíte, kam vyrazíte na letní dovolenou? Rádi byste si užili se svou rodinou a přáteli pohodovou dovolenou u moře? Nechce se vám cestovat letadlem do závratných dálek? Pak pro vás máme jednoduché řešení – vydejte se do slunné Itálie! Nespornou výhodou je to, že se Itálie nachází poměrně v blízké vzdálenosti od České republiky. Vyhnete se tak dlouhému únavnému cestování a během několika hodin budete ve vytouženém cíli. Především záleží na tom, ve které části Itálie budete chtít svou dovolenou strávit. Neváhejte a vyberte si některý ze zájezdů do Itálie!

Itálie se nachází v jižní Evropě na Apeninském poloostrově. Největším a také hlavním městem Itálie je Řím, který zároveň patří mezi čtvrté nejlidnatější město v EU. Řím je bohaté město na umělecké a historické památky. Jeho rozsáhlé historické centrum patří do Světového dědictví UNESCO. Mezi nejznámější památky patří Koloseum, Forum Romanum, bazilika Panny Marie Sněžné, fontána di Trevi a mnohé další. Itálie je obklopena Středozemním mořem, které je vyhledávaným cílem letních dovolených.

Vydejte se na toulky za krásami Itálie

Míst, která stojí za to navštívit, je v Itálii mnoho. Na severu se nachází oblíbené Bibione a na jihu Kalábrie. Zavítat můžete i na ostrovy Sicílie či Sardínie. Pro Itálii jsou typické písčité pláže, čisté moře a skvělá místní kuchyně. Pizza, těstoviny, plody moře to vše doplněno výborným italským vínem je skutečný gastronomický zážitek. Velmi oblíbené jsou také projížďky na lodi do některé z malebných zátok. Romantické procházky podél moře a také výborná italská zmrzlina to vše můžete okusit právě v Itálii.

Prožijte letní radovánky naplno. Využijte všeho, co vám tato krásná země nabízí. Nádherné historické památky, moře, výtečná gastronomie a nejen to čeká jen na vás. Udělejte radost sobě i své rodině a vydejte se na některý z last minute zájezdů do Itálie. Zapomeňte na starosti všedních dní a přijeďte načerpat novou energii právě do Itálie.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

(Vyplňte)

(Vyplňte)