Rodinná dovolená Krušné hory

Lyžařská sezóna je již za dveřmi, a proto si nenechejte ujít zimní dovolenou se svou rodinou. Vyberte si z pestré nabídky zájezdů ten pravý pro vás a vaše blízké. Právě teď je vhodný čas! Jste zastánci aktivně strávené dovolené? Zimní období poskytuje mnoho možností pro sportovní vyžití v podobě lyžování, snowboardingu, běžkování, telemarku nebo zábavného sáňkování s vašimi dětmi. Také příznivci odpočinku si přijdou na své. Vyzkoušet mohou řadu příjemných a uvolňujících wellness procedur. Dovolenou v horském prostředí si užije každý člen vaší rodiny. Neváhejte a využijte slevy na ubytování na horách a prožijte se svými blízkými jedinečnou dovolenou v pohádkově zasněžené krajině.

Užijte si zábavu a pohodové chvíle na rodinné dovolené na horách. Krásná zasněžená krajina vás okouzlí. Vydejte se na procházku a nadýchněte se čerstvého vzduchu. Postavte si s dětmi sněhuláka. Po chladném dni se zahřejte v sauně, kde posílíte svou imunitu a celkovou obranyschopnost organismu a také uvolníte ztuhlé svaly. Vydejte se s rodinou na zimní dovolenou a prožijte krásné okamžiky i vy!

Lyžování v Krušných horách

Skvělým místem pro strávení vaší rodinné dovolené budou bezpochyby Krušné hory. Pohoří Krušných hor dosahuje délky 130 km a šířky 25 km. Krušné hory se rozkládají podél česko-německých hranic na severozápadě Čech a jihu Saska. Rozdělují se na Klínoveckou a Loučenskou hornatinu. Nejvyšší horou je Klínovec, který dosahuje výšky 1244 m n. m. a na jeho vrcholku naleznete rozhlednu s televizní věží. Nádherná příroda, čerstvý vzduch a klid vás ohromí. Skvělé podmínky pro sportovní vyžití uvítá každý z vás. Mezi vyhledávaná lyžařská střediska Krušných hor patří Klínovec, Boží dar, Bublava a další.

Prožijte krásné dny plné pohody, zábavy a aktivního odpočinku se svými blízkými. Užijte si čas se svou rodinou v horském prostředí. Neváhejte a využijte slevy 40 – 60% na pobyty v Krušných horách. S našimi cenami se může vydat na skvělou rodinnou dovolenou skutečně každý!Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

(Vyplňte)

(Vyplňte)