Montáže sádrokartonu se zkušenými Sádrokartonáři Kaplice

Sádrokartony v Kaplici v Jihočeském kraji

Sádrokartony jsou velmi rychlým, čistým a přesným řešením pro rozdělení jakéhokoli interiéru, pro různé úpravy podkrovních místností nebo překrytí nevzhledných a poškozených stěn a stropů, nepěkných elektroinstalací a dalších rozvodů. Sádrokartony lze rozdělit podle vlastností na tři typy:

 • šedý sádrokarton
 • červený speciální protipožární sádrokarton
 • zelený speciální impregnovaný sádrokarton
 •  

  Sádrokartony jsou velmi moderní stavební materiál, který dokáže ve všech kaplických interiérech splnit veškeré požadavky a náročná kritéria, jakými je například:

 • krátká a jednoduchá montáž
 • pěkný vzhled
 • dlouhá životnost
 • dobrá tepelná a zvuková izolace
 •  

  Jihočeská firma Sádrokartonáři Kaplice

  Sádrokartony lze montovat celoročně, mají velmi příznivou cenou a vyznačují se značnou čistotou práce. Protože jsou sádrokartony a sádrokartonové konstrukce velmi lehké, veškeré kaplické objekty nadměrně staticky nezatěžují. Protože mají veškeré sádrokartony skvělé technické vlastnosti, vyhovují přísným protipožárním předpisům a stavebním normám. Firma Sádrokartonáři Kaplice provádí v Kaplici v Jihočeském kraji profesionální sádrokartonářské práce. Tato odborná kaplická firma montuje sádrokartonové konstrukce všech typů, různé sádrokartonové interiéry a realizuje kompletní zakázky v jižních Čechách.

  Sádrokartonové konstrukce v Kaplici

  Různé sádrokartonové konstrukce se využívají k suchému zdění, ke stavbě odlehčených příček, snížených stropů, obkladů stropů a stěn, předsazených stěn a při rekonstrukcích kaplických interiérů. Sádrokartonové desky jsou z upravené sádrové hmoty, která je vlisována mezi dva zpevněné kartony. Veškeré materiály, které se na sádrokarton a jeho výrobu používají, jsou hygienicky nezávadné a přirozeně odolné proti ohni. Sádrokartony lze velmi lehce povrchově upravovat a opracovávat. Zkušení jihočeští sádrokartonáři z kaplického řemeslnictví vyrábí sádrokartonové interiéry podle představ a přání zákazníků i návrhů designérů.

  Červený speciální protipožární sádrokarton

  Speciální protipožární sádrokarton se používá ve všech kaplických objektech u kterých je důležitá zvýšená odolnost proti ohni. Aby splňovaly všechny sádrokartonové konstrukce z červeného sádrokartonu veškeré parametry a přísné protipožární předpisy, je nutné odbornou montáž protipožárního sádrokartonu vždy svěřit kaplickým profesionálním firmám se sádrokartonáři s osvědčením. Sádrokartonáři z kaplického řemeslnictví Sádrokartonářství Kaplice absolvují pravidelná odborná školení výrobců a profesní semináře. Aby sádrokartonáři z Kaplice mohli protipožární sádrokarton zpracovávat, musí vlastnit certifikát o složení profesních zkoušek.

  Zelený speciální impregnovaný sádrokarton

  Speciální impregnovaný sádrokarton se využívá převážně ve vlhkých místnostech (koupelny, suterény). Zelený impregnovaný sádrokarton je opatřen speciální ochrannou vrstvou, která jej chrání při styku s vlhkostí a vodou. K dalším kladným vlastnostem impregnovaného sádrokartonu patří jeho přirozená nehořlavost a vysoká pevnost.

  Sádrokartony v Kaplici

  Sádrokartony nejsou pouze levnou náhražkou běžných stavebnin, jakými jsou cihly, dřevo či beton, jsou v Kaplici stále častěji používány při novostavbách a rekonstrukcích jako velmi moderní a rychlý stavební prvek. Zkušení sádrokartonáři z kaplické jihočeské firmy montují sádrokartony a různé sádrokartonové konstrukce všech tvarů a velikostí a mají za sebou úspěšně ukončené projekty v celém Jihočeském kraji. Dosvědčit vám to může spoustu spokojených zákazníků z Kaplice a širokého okolí.

  

  Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

  (Vyplňte)

  (Vyplňte)